Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 30

Gija: Išpuvo slenksčiai

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius kosttia Žiūrėti skelbimus
    Man tai idomu kaip geriau ar dėt visa slenksti ispjauta is kitos vonios (neaišku ka ten rasi) ar iš naujos skardos lankstyt ir virint - kruva reikalų.
    Slenksčio apačia tai ne per visą ilgį išpuvus ??? Už priekinių ratų būna ir ties galiniais dažniausiai, vyriškos plaštakos dydžio gabalai...
    Yra dėdulis Šiaurės garažuose, už šimtinę, kitą (jei daug darbo) - įvirintų skardas sveikas ir smala papurkštų dar tas vietas. Būna eilė kelių savaičių pas jį, teks užsirašyt ir (pa)laukti savo dienos.
    Nusipurkšti pačiam liktų tik antikorozine elastinga danga .
    Ketvirtadienį būsiu šalia, galėčiau paimt nr. tel. jei aktualu.

  2. #2
    TomasK
    Svečias


    Citata Autorius Zydrius Žiūrėti skelbimus
    Slenksčio apačia tai ne per visą ilgį išpuvus ??? Už priekinių ratų būna ir ties galiniais dažniausiai, vyriškos plaštakos dydžio gabalai...
    Yra dėdulis Šiaurės garažuose, už šimtinę, kitą (jei daug darbo) - įvirintų skardas sveikas ir smala papurkštų dar tas vietas. Būna eilė kelių savaičių pas jį, teks užsirašyt ir (pa)laukti savo dienos.
    Nusipurkšti pačiam liktų tik antikorozine elastinga danga .
    Ketvirtadienį būsiu šalia, galėčiau paimt nr. tel. jei aktualu.
    Būčiau dėkingas, jei paimtum, nes ir man pasidarė aktualu.. (labai gražu buvo kol nepajudinau... )

  3. #3
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    60
    Reputacija
    1


    But neblogai.
    O išpuve tai normaliai nuo pusės iki galo ir skylės kaip geros plaštakos kol nepajudinau tai net nesimatė.

  4. #4
    Zydrius
    Svečias


    ok. Įdėsim kontaktus Ketvirtadienį vakare

  5. #5
    ARMI
    Svečias


    Tiesiog nuvaryk į servisą ir suvirins viską. Man tai kainavo 250 Lt

  6. #6
    Zydrius
    Svečias


    Virina mašinų skardas dėdulis.
    Įvažiavimas į Šiaurės pr. garažus, paskutinis prieš "91" pab'ą, prie sustojimo "keleivinės".
    Nusileidus žemyn, pavažiavus šiek tiek, dešinėje bus iškaba "Virinimas, dažymas"
    Tel. nr. 8 685 49726 (kainos "protingos")

    P.S. gale matosi "Rango" švieslentė, ant stulpo.
    Paskutinį kartą taisė Zydrius : 2011.04.21, 08:23

  7. #7
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2011.11.03
    Vietovė
    Kedainiai, LT
    Įrašai
    8
    Reputacija
    1


    Sveiki perskaiciau cia bet nieko naudingo man neradau todel nusprendziau paklausti. Gal kas zinot is kur gauti pacius slenkscius (skardas) nes visur perskambinau tai niekas nemates niekas negirdejas. Isseno nesinori pjauti ir su makrofleksu tikrai nehalturinsiu nes dar nesiruosiu su juo issiskirti. Gal zinot kas islankstytu ir matmenis is kur gauti. Kauno apskritis isanksto dekui.

  8. #8
    seselis
    Svečias


    Citata Autorius Nerijus28 Žiūrėti skelbimus
    Sveiki perskaiciau cia bet nieko naudingo man neradau todel nusprendziau paklausti. Gal kas zinot is kur gauti pacius slenkscius (skardas) nes visur perskambinau tai niekas nemates niekas negirdejas. Isseno nesinori pjauti ir su makrofleksu tikrai nehalturinsiu nes dar nesiruosiu su juo issiskirti. Gal zinot kas islankstytu ir matmenis is kur gauti. Kauno apskritis isanksto dekui.
    jo butu isties gerai gaut tokios info ir dar gal but prie to pacio eitu suzinoti kur gauti visa galiny sparne nauja. nes tie dalipinimai arku ilgai nelaiko , pasirodo rudys ir pns

  9. #9
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius seselis Žiūrėti skelbimus
    jo butu isties gerai gaut tokios info ir dar gal but prie to pacio eitu suzinoti kur gauti visa galiny sparne nauja. nes tie dalipinimai arku ilgai nelaiko , pasirodo rudys ir pns
    jei nelaiko reiškiak ažką negerai daro. taip pat reik turėt omeny jei ruošiamasi ilgiau važinėti reikia visgi dengti spec priemonėm
    Born in USSR

  10. #10
    seselis
    Svečias


    turbut teks taip daryt nes jau pavargau narsyti tose interneto platybese ir nieko nepesti. pavyko atrasti tik stai ka http://www.topbananaparts.com/vaf/pr...1567&trim=1569 lietuvo neradau kur galeciau visa tai gaut...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •