Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 503

Gija: Renkuosi auto. Padėkite pasirinkti ir patarkite, kad išvengti klaidos... :)

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Bajorai, klausimas ne i tema, bet ar tu ne is 4x4 forumo pas mus atvairavai?

  2. #2
    Bajoras2
    Svečias


    Citata Autorius PlymouthV6 Žiūrėti skelbimus
    Bajorai, klausimas ne i tema, bet ar tu ne is 4x4 forumo pas mus atvairavai?
    Aš daugely forumų esu, bet tikrai ne visuose
    4x4 esu, bet net daug nesireiškiu ir nesu senbūvis.
    Labiau gal žinomas būčiau per auto.banginius ir ypač AUDI klubą.

  3. #3
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Bajoras2 Žiūrėti skelbimus
    Aš daugely forumų esu, bet tikrai ne visuose
    4x4 esu, bet net daug nesireiškiu ir nesu senbūvis.
    Labiau gal žinomas būčiau per auto.banginius ir ypač AUDI klubą.
    Maciau tavo postu 4x4 navigacijos temoje, tai kazkaip ir atsiminiau Jei ka as ten Jeep-V8

  4. #4
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Pagal komplektacija visai neblogu galima uztikt ketvirtuku ir iki 10 kLt. Pvz:
    http://auto.plius.lt/skelbimai/chrys...s-2144528.html
    http://www.autogidas.lt/chrysler-tow...122002878.html
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2012.03.07, 14:43
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  5. #5
    Bajoras2
    Svečias


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Pagal komplektacija visai neblogu galima uztikt ketvirtuku ir iki 10 kLt. Pvz:
    http://auto.plius.lt/skelbimai/chrys...s-2144528.html
    Idomioj aplinkoj nufotkintas O seip yra sansu rasti nors kiek tvarkinga ketvirtuka uz tokia kaina?
    Neturi jie kokiu spec brangiu remontu?
    Nes cia kaip su kokia Audi V8 arba A8 - masina gali nupirkti pigiai, bet jei nors kiek tvarkingiau susitvarkyti noresi, tai serviso kaina nesunkiai kartais pasieka ir masinos kaina
    Todel reikia buti labai atidziam ir zinoti niuansus.

  6. #6
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Prieš keletą mėnesių Klaipėdoj pardavinėjo Dodge Grand Caravan už 8000 Lt 2001 metų su gera dujų įranga. Techninė būklė buvo tikrai padori, klaidų nemetė kompas, tik parūdijusios skardos buvo (ypač galinės arkos). Vos nesusigundžiau

  7. #7
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Bajoras2 Žiūrėti skelbimus
    Idomioj aplinkoj nufotkintas O seip yra sansu rasti nors kiek tvarkinga ketvirtuka uz tokia kaina?
    Neturi jie kokiu spec brangiu remontu?
    Iš esmės viskas sutvarkoma, svarbu kad nebūtų nujota per visus galus... Vairo kolonėlės restauravimas ~800Lt, variklis kaip matei naujas beveik skelbimuose 1100Lt, dėžė nežinau, bet matyt irgi ne stabuklus kainuos. Pakaba laiko gerai (čia tau ne barškalas Sharan). Dalykai, kurie sutvarkomi sunkiau: nujotas salonas ir supuvęs kėbulas - gal pagal tai ir žiūrėčiau. Na ir aišku kuo maksimalesnė komplektacija dar nei vienam nepakenkė
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  8. #8
    Tadas
    Svečias


    Citata Autorius Gytman Žiūrėti skelbimus
    Iš esmės viskas sutvarkoma, svarbu kad nebūtų nujota per visus galus... Vairo kolonėlės restauravimas ~800Lt, variklis kaip matei naujas beveik skelbimuose 1100Lt, dėžė nežinau, bet matyt irgi ne stabuklus kainuos. Pakaba laiko gerai (čia tau ne barškalas Sharan). Dalykai, kurie sutvarkomi sunkiau: nujotas salonas ir supuvęs kėbulas - gal pagal tai ir žiūrėčiau. Na ir aišku kuo maksimalesnė komplektacija dar nei vienam nepakenkė
    Na dėžės remontas nepigus malonumas, as keiciau savaja, tai su pirkta deze, serviso darbu, naujais tepalais ir panasiai beveik 1000EU atsistojo.

  9. #9
    Bajoras2
    Svečias


    Chm, bet tai negi 2,4 su 110kw ir mechankė tokia silpna. Suprantu automatas, na ir tas 85kw kad gatvių stabdis ir lenkimų siaubas.
    Ar to daugiavoztuvinio variklio su 110kw sukimo momentas ziauriai aukstai ir prie zemu jis bukas kaip kilbukas? Kainos ju juokingos, aisku komplektacija tokia darbine, o ne malonumo.
    Kokioje svetaineje galima pamatyti siu masinu pagreicius iki 100km/h ?


    http://www.autogidas.lt/automobiliai/?f_1[]=Chrysler&f_model_14[]=--------&f_1[]=&f_model_14[]=--------&f_41=&f_42=&f_215=&f_216=&f_61=2.4&f_62=2.4&f_63= &f_64=&f_65=&f_66=&f_2=&f_265=&f_413=&f_4=&f_10=Me chanin%C4%97&f_5=&f_104=&f_8=&f_245=Visos+%C5%A1al ys&f_46=Visus&f_60=728&search=Surasti

  10. #10
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Bajoras2 Žiūrėti skelbimus
    Chm, bet tai negi 2,4 su 110kw ir mechankė tokia silpna. Suprantu automatas, na ir tas 85kw kad gatvių stabdis ir lenkimų siaubas.
    Ar to daugiavoztuvinio variklio su 110kw sukimo momentas ziauriai aukstai ir prie zemu jis bukas kaip kilbukas? Kainos ju juokingos, aisku komplektacija tokia darbine, o ne malonumo.
    Kokioje svetaineje galima pamatyti siu masinu pagreicius iki 100km/h
    2,4 butu neblogas pasirinkimas, taciau su mechaninem dezem lietuviai su jais nemoka vazineti.
    Pastoviai uzdrozia.

    Be to sie varikliai dirbdami su dujomis taip dirba neilgai, neatlaiko varikliu galvos.
    50 kkm ir toliau jau didele tikimybe kad remontuosi varikli.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •