Puslapis 9 iš 9 PirmasPirmas ... 789
Rezultatai 81 iki 89 iš 89

Gija: Nesikuria variklis

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    _arvis
    Svečias


    Ačiū labai vyrai!,bandysim spręsti bėda

  2. #2
    _arvis
    Svečias


    Dar klausima turečiau, o PCM kompo turiu ieškoti butent pagal toki pat koda koks ir mano, ar ana VIN perrasyti betkokiam kompui, su kitokiu kodu?

  3. #3
    _arvis
    Svečias


    IMG_20210214_102228.jpg
    Ar galite pasakyti kas toje vietoje turi orginaliai stoveti(kur apibrezta zaliai), nee pas mane stovi Duju kompas. Ar cia neturetu buti ECU?, nes nerandu informqcijos tikslai,gal pagal metus kazkas keitesi, nes pas mane 2005 metu, nes prie lanzirono yra PCM kompas kaip suprantu.
    Noreciau dar paklausti, realiai kuris kompas galejo sudegti nuo to elektros suolio, nes PCM isardziai, grazus, niekas nesudeges, tai gal tas Duju kompas sudede?
    O kas yra tas raudonai apibreztas, jis uzvedimui neduoda itakos?

  4. #4
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Raudonas apsk. saugiklinės kompas. Žalias apsk dujų kompas. Iki 2004 (kur dujų kompas pas tave stovi) variklio kompas (ECU),dėžės kompas stovi po sparnu - po 2004 variklio ir dėžės kompas yra 2in1 (PCM) ir statomas po sparnu.

    P.S.Powertrain control module :Variklio pavaros valdymo modulis, sutrumpintas PCM, yra automobilių komponentas, valdymo blokas, naudojamas motorinėse transporto priemonėse. Paprastai tai yra kombinuotas valdiklis, kurį sudaro variklio valdymo blokas ir transmisijos valdymo.
    ECU :Variklio valdymo blokas, dar vadinamas variklio valdymo moduliu, yra elektroninio valdymo bloko tipas, valdantis vidaus degimo variklio pavarų seriją, kad būtų užtikrintas optimalus variklio veikimas.
    Paskutinį kartą taisė Raimislt : 2021.02.14, 10:58
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •